Avenna

Vyhledávání

Uživatel:
nepřihlášen
Přihlášení
Registrace

ŠKOLA ZDRAVÍ TĚLA I DUŠE
Sportovní 10
101 00 Praha 10

telefon: 271 726 969
mobil: 777 129 006

e-mail:
avenna@avenna.cz

bankovní účet: 475966001/5500
Raiffeisenbank
Aktuality > Sobota 22. červen 2024 <
15. prosinec - Pozastavení přednášek... [Novinky]
Aktuální článek - Pravá láska II. [Články]
Připravované akce - Přednášky

Archiv letních kurzů - rok 2002

V tomto roce poprvé pořádáme kurzy spojené s pobytem u moře, které nám zajišťují CK. V nabídce máme pro Vás dva turnusy probíhající v Chorvatsku ve dvou různých letoviskách.

První turnus probíhá v hlavní sezóně - v červenci jeden týden - v letovisku RABAC.

Druhý turnus je mimo hlavní sezónu v září v letovisku ŠIBENIK - SOLARIS avšak v období, kdy je ještě vyhřáté moře a předpoklad hezkého počasí. Bude trvat také jeden týden.

Program kurzu "Jak dostat ze sebe ven to Hezké, co mám Uvnitř?"

Připravený program kurzu je pro oba dva pobyty stejný. Přesto každý kurz bude jedinečný. Tato jedinečná atmosféra bude vytvářena samotnými účastníky kurzu. Lektorky budou totiž při předávání Principů Spravedlivosti reagovat na jednotlivé dotazy účastníků kurzu či na sdělené osobní Zkušenosti.

7. až 14. září 2002 - letovisko Šibenik:
Hotelový komplex Solaris

Šibenik se nachází v Chorvatsku, ve střední části jadranského pobřeží nazývaném Dalmácie. Hotelový komplex je vzdálen jižně 6 km od tohoto starobylého města.

Mezi letoviskem a městem je pravidelná autobusová doprava. Hotelový komplex je obklopen zelení. Moře je nádherně průzračné, protože s výjimkami několika málo míst není v tomto kraji průmysl a jsou zde různorodé oblázkové pláže.

Pozice letoviska je umístěna tak, že za tímto letoviskem se už nenachází žádný další komplex budov, tudíž je zde opravdu zaručen minimální dopravní provoz a tím i minimální hluk. Pro kurz i rodinnou rekreaci ideální podmínky.

V areálu letoviska je i obchod.

Toto letovisko je vzdálené od ČR cca 1150 km. Tudíž jediná noc a dopoledne postačí k tomu, aby se každý mohl přesunout ze svého domova a aby si v poledne už mohl vychutnávat chuť a vůni moře.

20. až 27. červenec 2002 -  letovisko Rabac:
Hotel Neptun
Apartmány Pluton

Letovisko se nachází v Chorvatsku, na východní části pobřeží poloostrova Istrie. Toto středisko bylo původně malou rybářskou vesničkou. Dnes patří mezi nejnavštěvovanější místo Istrie.

Je zde pozvolný přístup do vody, křišťálově čistá voda, skvostné oblázkové pláže táhnoucí se ještě asi 2 km za posledními hotely. Je zde sedm volně přístupných bazénů se stále obměňovanou mořskou vodou.

Také je ve středisku množství krámků s vynikající zmrzlinou, obchůdků s ovocem a s potravinami, stánků se suvenýry, směnáren apod.

Je zde možnost výběru pobytu, a to jak pro náročnou klientelu - hotel Neptun, tak i pro méně náročnou v apartmánech s názvem Pluton A a Pluton B.

Kurzy budou pro všechny účastníky ve stejný čas bez ohledu na místo ubytování po společné domluvě v místě.

Vzdálenost z Prahy do tohoto komplexu je asi 850 km.

© 2005 Malének webdesign, HP-webdesign | grafika ART-PGN