Aktuality > Pátek 26. duben 2024 <

Plavání pro studenty

Z iniciativy jednoho studenta vzniklo pravidelné společné plavání, které je určeno pro všechny studenty naší školy včetně jejich rodinných příslušníků.

Toto plavání se koná od 19. hodiny každou neděli.

Jako vhodné prostředí pro toto plavání byl vybrán plavecký stadion v Podolí a Aquacentrum v Letňanech, jejichž návštěva se po týdnu pravidelně střídá.

Program plavání

• cca 2 hodiny společného plavání a vodních hrátek
  • v případě zájmu společné posezení u McDonalds apod.

Přihlášení se na plavání

Účast na plavání je ryze dobrovolná, proto je potřeba předem oznámit Vaši účast pomocí formuláře, který najdete na konci této stránky, a to nejpozději v sobotu večer.

Pokud nejste na stránkách přihlášeni, tak odkaz pro přihlášení na plavání se Vám objeví, až se přihlásíte.

Toto oznámení Vaší účasti na plavání jsme zavedly z toho důvodu, aby bylo dopředu známo, zda o plavání v daném termínu je vůbec zájem a zda se tedy plavání ten den bude konat.

Tento krok má totiž zamezit tomu, aby někdo na plavání nejel zbytečně, protože až na místě by zjistil, že je tam sám. Proto vás prosíme, abyste se na plavání dopředu důsledně přihlašovali a pokud byste zpětně chtěli zrušit svoji účast, abyste se nezapomněli odhlásit.

Naše účast na plavání z časových důvodů je žřídkavá. Pokud nám to však časové možnosti dovolí, tak rády také přijdeme. V tomto případě nás najdete v seznamu přihlášených.

Nejbližší plavání se koná

v neděli 22. dubna 2007

sraz v 19:00 hodin před pokladnou

plaveckého bazénu v Podolí,