Aktuality > Pátek 26. duben 2024 <

Lektorky

Lektorkami Školy zdraví těla i duše jsou Katarína Kuňová a Hana Přádová.

Výuku ve škole budeme vést v duchu naší filozofie:

Chceš-li hladového jednorázově nasytit, chyť mu rybu.
Chceš-li však hladového člověka zbavit hladu trvale, nechytej mu ryby, ale nauč ho ryby chytat. Tím mu dáváš možnost být trvale sytým.

Chceš-li nemocného člověka na chvíli zbavit nemoci, dej mu tabletu, kapky, bylinky či infuzi.
Chceš-li však nemocného člověka zbavit nemoci natrvalo, nedávej mu léčivé prostředky, ale nauč ho, aby se uměl uzdravit sám - bez cizí pomoci.
Tím mu dáváš možnost být trvale zdravým.

Katarína Kuňová  a  Hana Přádová

Obě dvě svoji profesionální dráhu začínaly několikaletým osobním poradenstvím, kdy lidem úspěšně pomáhaly uzdravit se jak na těle, tak i na duši. Během této praxe si ověřily, že návody, které předávaly svým klientům, fungují a že lidem opravdu pomáhají se celkově uzdravit.

Navzdory tomu, že si nikdy nikam nedávaly žádnou reklamu, se jejich klientela rok od roku zvětšovala, až již nebyly schopné všechny zájemce uspokojit. Proto se rozhodly, že začnou veřejnou přednáškovou činnost, kde by mohly návody, jak se uzdravit, předávat většímu množství lidí najednou.

Ucelily tedy všechny své vědomosti a schopnosti ověřené v dlouholeté praxi a vypracovaly jedinečně pojatou teorii nazvanou Avenna.

Od roku 2001 se společně věnují pravidelné přednáškové činnosti, kde objasňují principy Avenny. Od tohoto roku uskutečnily desítky úspěšných přednášek a seminářů. Nahrávky z jejich přednášek se prodávají i na CD.

Jsou také autorkami knihy, která je první z připravovaného cyklu knih rozebírajících tuto teorii.

Jedním z jejich cílů bylo vytvořit vlastní důstojné prostředí, kde by se mohly věnovat své veřejné činnosti.

I tohoto cíle se jim podařilo dosáhnout. Koncem roku 2003 otevřely Školu zdraví těla i duše.

Obě dvě lektorky žijí podle Avenny a jsou již léta trvale zdravé, a to bez jakýchkoli podpůrných prostředků. Proto i ony dvě jsou jednoznačným a hlavně dlouholetým důkazem pravdivosti této teorie.

Podrobné životopisy lektorek