Aktuality > Pátek 29. březen 2024 <

Letní kurz - rok 2002

Chorvatsko - Dalmácie - Šibenik - Hotelový komplex Solaris

7. - 14. září 2002

Popis hotelu a okolí Okolí hotelu
Mapka
Přehled cen
Jak a do kdy se přihlásit

Poloha

*) Moderní hotely vysoké střední kategorie po kompletní rekonstrukci nabízejí komfortní ubytování za přijatelné ceny. Hotely jsou vystavěné přibližně ve stejné době a ve stejné architektuře.

Hotel Solaris

Leží v bezprostřední blízkosti pláže a jsou součástí hotelového komplexu Solaris, vzdáleného asi 6 km od historického centra města Šibenik. Středisko Solaris je spojeno se Šibenikem pravidelnou autobusovou linkou.

Tento komplex je vřele doporučován pro rodiny s dětmi a pro seniory.

Služby

*) Ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, s kompletním sociálním zařízením, TV, telefonem a balkonem. Stravování formou polopenze (snídaně formou švédských stolů a hlavní jídla obsluhou s možností výběru z několika menu).

Pláž

*) Kamenitá a oblázková s mírným vstupem do moře a s upravenými prostory pro slunění, vzdálená asi 50 - 100 m.

Vybavení

*) Restaurace, aperitiv bar, kavárna, směnárna, taneční terasa, kongresová hala, venkovní bazén. Pro hotelové hosty je k dispozici přilehlé parkoviště.

*) Tenis, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, košíková, malá kopaná.

Cena zájezdu

*) Dospělá osoba: 4.590,- Kč

Dítě od 2 do 12 let na lůžku: 3.290,- Kč

Dítě od 2 do 12 let bez lůžka: 2.390,- Kč

Dospělá osoba na přistýlce: 3.590,- Kč

Příplatek za jednolůžkový pobyt: 1.790,- Kč

Cena zájezdu zahrnuje

*) Ubytování s polopenzí, denní úklid pokoje, výměnu ložního prádla jedenkrát týdně, pobytovou taxu, kompletní sdružené cestovní pojištění VZP a ČPP, služby českého delegáta, denní cvičení aerobiku, welcome drink, slavnostní večeře, DPH, pojištění dle zákona 159/1999 Sb.

Sleva

*) Dítě do 2 let zdarma bez nároku na služby hotelu.

Při zaplacení celé ceny zájezdu do 31. 3. 2002 je poskytována 5% sleva z ceny ubytování.

*) Vlastní nebo autobusem KAROSA LUX za zvýhodněnou cenu 1.750,- Kč za osobu.

Cena kurzu

Dospělá osoba: 2.560,- Kč

Dítě do 15 let: 1.500,-Kč

Cena kurzu zahrnuje

Program kurzu "Jak dostat ze sebe ven to hezké, co mám uvnitř?"

Jak a do kdy se přihlásit

Zájezd není možné si objednat bez kurzu.

Výjimka může nastat pouze tehdy, když se pobytu chtějí zúčastnit partneři a jeden z nich má zájem o pobyt, ale nechce se zúčastnit pořádaného kurzu. V tomto případě dotyčný partner zaplatí pouze částku 1.500,- Kč, která je spojená s našimi výlohami a kterou platí i děti.

Zájezd je nutné si objednat nejpozději do 1. března 2002.

Objednávání zájezdu bude probíhat pouze u pokladny před zahájením přednášek a seminářů v místě jejich konání.

Podmínkou pro objednání zájezdu je uzavření smlouvy s cestovní kanceláří a zaplacení zálohy. Záloha činí polovinu ceny zájezdu, kurzu a případné dopravy. Doplatek zálohy musí být zaplacen 1 měsíc před odjezdem.

Stornovací podmínky jsou uvedeny ve smlouvě s cestovní kanceláří a nebo v katalogu cestovní kanceláře, který si každý zájemce může vyzvednout u již zmiňované pokladny.

*) Informace převzaté z katalogu cestovních kanceláří "RELAX TOURS" a cestovní agentury "Srdce Evropy".