Aktuality > Pátek 26. duben 2024 <

Kurz upřímnosti - upřímná přání

Motto kurzu: Bez Upřímnosti není nic Opravdové...

Hlavní myšlenky kurzu

Chcete v praxi znát, jak mají vypadat Upřímná Přání?

Chcete se naučit přes Přání dohledávat v sobě své Opravdové vnitřní pochody vůči ostatním?

Chcete se naučit přes Přání dohledávat Správná Slova, jak sdělovat vnitřní pochody, které se ve Vás vůči ostatním dějí, aniž byste někomu ublížili?

Chcete se naučit vnímat to, co si každý zaslouží vzhledem k jeho činům?

Chcete se naučit Přát každému pouze to, co si zaslouží?

Chcete se odnaučit Neupřímnosti?

Chcete se zbavit Strachu z toho, že Vás ostatní odvrhnou?

Chcete vyčistit Vaše vztahy od přetvářky a pokrytectví?

Časový rozvrh kurzu

07:30 - 08:00 hodin     registrace účastníků

08:00 - 10:50 hodin     zahájení kurzu

10:50 - 11:15 hodin     přestávka

11:15 - 14:00 hodin     pokračování kurzu

Obsah kurzu

Nejjednodušší způsob, jak se naučit Upřímnosti v životě, konkrétně v oblasti Přání, je napsat Upřímné Přání k Vánocům.

Pokud jste ještě nikdy ve svém životě nenapsali Upřímné Přání, máte možnost se to na tomto kurzu naučit.

Upřímné Přání je jedinečným způsobem, jak z prázdných vztahů (rodinných, přátelských, pracovních, milostných) vytvořit vztahy Upřímné.

Ve vztazích, kde nevládne Upřímnost, vládne Prázdnota, Neupřímnost, Přetvářka,Faleš. V takovýchto vztazích se nic neřeší a ani nevyřeší.

Lidé v Neupřímných vztazích Předstírají, že je vše v pořádku, přitom uvnitř v sobě jsou v těchto vztazích nešťastnými.

Neupřímné vztahy nic nepřináší, neobohacují člověka. V Neupřímných vztazích není člověk ani Spokojeným ani Šťastným.

Hmatatelným ukazatelem Neupřímnosti ve vztazích jsou i Přání.

V dnešní době si lidé neumí Přát Správně a Upřímně.

Myslí si, že jsou hodní, když přejí hojnost, Zdraví, Lásku, peníze. Přitom ve skutečnosti fakt, že přejí někomu, co si nezaslouží, není projevem toho, že jsou hodní.

Lidé si neuvědomují, jakou chybu dělají, když Přejí Nesprávně.

Lidé si přejí navzájem Přání, které si ten druhý nezaslouží. Přitom lidé mají Přát každému pouze to, co si ten druhý zaslouží.

A toto lidé nečiní. Oni Přejí někomu i to, co si ten druhý nezaslouží. V tomto lidé dělají Chybu.

Neupřímné Přání nic člověku nedává, ani nepřináší. Nedává možnost se zamyslet nad sebou, nad svým počínání. Nedává možnost přehodnotit svoje počínání.

Upřímné Přání člověka přivede k přehodnocování svých činů. Upřímné Přání člověka navede, aby se utvrdil ve Správnosti nebo v Nesprávnosti svého počínání.

Tudíž Upřímné Přání dává člověku možnost, aby se nad sebou zamyslel a aby se stal lepším.

Kurz se koná

v úterý dne 2. prosince 2003

od 8:00 do 14:00 hodin

ve Škole zdraví těla i duše,

Sportovní 10, Praha 10 - Vršovice.

Poplatek za kurz 800 Kč.