Avenna

Vyhledávání

Uživatel:
nepřihlášen
Přihlášení
Registrace

ŠKOLA ZDRAVÍ TĚLA I DUŠE
Sportovní 10
101 00 Praha 10

telefon: 271 726 969
mobil: 777 129 006

e-mail:
avenna@avenna.cz

bankovní účet: 475966001/5500
Raiffeisenbank
Aktuality > Sobota 22. červen 2024 <
15. prosinec - Pozastavení přednášek... [Novinky]
Aktuální článek - Pravá láska II. [Články]
Připravované akce - Přednášky

Registrace

Co je to registrace?

Některé specifické funkce našich webových stránek vyžadují, aby Vás počítačový systém rozpoznal mezi ostatními uživateli.

Např. když si budete chtít nakupovat v našem Obchůdku, můžete postupovat dvojím způsobem. Buď při každé objednávce budete muset vyplňovat formulář s Vašimi osobními údaji, anebo si s počítačem domluvíte dvě slova - Přihlašovací jméno a Heslo, které když počítači zadáte, tak Vás vždy již rozezná.

Proto pokud budete chtít využívat specifické funkce našeho webu - přihlašování se do druhé úrovně webu pro pokročilé, nebo zjednodušené objednácání zboží v našem Obchůdku, tak se musíte představit počítači v následujícím registračním formuláři.

V tomto formuláři vyplníte i svoje Přihlašovací jméno a Heslo, které je kontrolováno, aby bylo v systému jedinečné a tím byla zaručena ochrana Vašich osobních dat. Tyto dva přihlašovací údaje budete používat vždy pro přihlášení se do počítačového systému v případě, kdy je nutné, aby Vás počítač jmenovitě rozeznal. Proto je důležité, abyste si tyto dva údaje dobře zapamatoval/-la.


Registrační formulář

19
#
#
*

   * Tento údaj je dobrovolný

   # Prosíme vyplňte alespoň jeden z údajů

© 2005 Malének webdesign, HP-webdesign | grafika ART-PGN