Aktuality > Úterý 14. květen 2024 <

Změny podmínek poskytování osobních konzultací

Z důvodů souvisejících s přerušením pravidelného studia v naší škole přistupujeme k dalším změnám podmínek poskytování osobních konzultací.

Tyto změny vejdou v platnost od 1. června 2006.

Nejzásadnější změnou je změna finančního ohodnocení osobních konzultací

Hodinové finanční ocenění se zvyšuje na 4 000 Kč / 55 minut (5 minut si vyhrazuji na administrativu).

Touto změnou předejdu tomu, aby moje návody, rady a čas byly dávány člověku, pro kterého nebudou mít patřičnou cenu, kdy je tudíž jasné, že člověk tyto rady nedodrží nebo si bude klást podmínky, za jakých je dodrží.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět další důvody tohoto zvýšení, uvádím následující fakta:

Tato cena zabezpečí, že když už se někdo odhodlá jít ke mne na konzultaci, tak si nejprve uvědomí:

• zda si je vůbec ochoten upřímně přiznat, že dělá chyby či ubližuje (ať sobě či ostatním)
  • zda je ochoten upřímně dohledat, kde dělá chyby, které způsobují jeho nemoc (na tyto chybu ho na konzultaci konkrétně ohleduplně navedu - to je smysl konzultace)
  • zda si vůbec chce nechat poradit (za tu cenu!)
  • zda je ochoten upřímně změnit svoje chování a jednání, čímž se mu vrátí zdraví (každý člověk je schopen změnit svoje chování, když upřímně zapracuje na sobě).

Jak jsem již psala, nepotřebuji tolik důvěru lidí. Ale k uzdravení je bezpodmínečně nutná mj.:

• upřímnost (ke mne i k sobě)
  • uznanlivost (upřímné uznání svých chyb a rozsahu svého nesprávného počínání, o kterých se dozví a které způsobují jeho nemoc duše či těla)
  • zodpovědnost (ochota si nést po adekvátní dobu následky a důsledky svého předchozího počínání, čímž se člověk takzvaně oddluží a uleví se mu)
  • důslednost (důsledně muset dodržovat moje rady a návody)
  • vděčnost (být vděčen za to, že vím, co musím měnit, aby mne to vyléčilo).

Je totiž někdy hodně nepříjemné být svědkem toho, když poukáži dotyčnému člověku na chybu, které se dopouští a která, což bezpečně vím, mu způsobuje jeho nemoc, a přesto si ten člověk odmítá naplno tuto chybu přiznat, nebo ji také odmítá už neopakovat a odmítá odstranit škody, které touto chybou napáchal.

Zatímco když je člověk na toto připraven, tak je připraven slyšet a tudíž je připraven se následně uzdravit.

A to, zda je člověk připraven se uzdravit, pozná i podle toho, zda mu stojí za to dát tolik peněz za vyslyšení fungující rady či ověřeného návodu.

To, že tyto rady a návody fungují, si musí odzkoušet každý sám na sobě.

A jestliže by se stalo, že upřímně a rád dodrží do puntíku moji radu či návod a neuzdraví se ze své nemoci, jsem připravena vrátit peníze.

A každý člověk, který bude k sobě upřímný, sám pozná, zda a nakolik moje rady a návody dodržuje. Za jedenáct let mého působení jsem neměla jedinou "reklamaci", za což jsem šťastna a upřímně ráda, zároveň fascinovaná dokonalostí a funkčností návodů k uzdravení, které jsem já nestanovila, ale pouze je předávám dál.

Při uzdravování totiž platí pravidla:

• o co přesněji, důsledněji a upřímněji dodrží člověk návod či radu, o to rychleji a jednoznačněji je zdravým
  • o co trvaleji se drží mé rady, o to trvaleji je zdravým

Druhou změnou je omezení četnosti návštěv

Pokud dotyčný člověk není akutně či závažně nemocen, může se ke mne dostat maximálně jednou za třičtvrtě roku.

Tímto opatřením chci vyšetřit místo těm, kteří to potřebují.

Vzhledem k tomu, že nebude možné zopakovat návštěvu neakutních případů dříve než za třičtvrtě roku, na přání pořídím nahrávku z dané konzultace, kterou dostává klient zdarma.

Tato nahrávka dá lidem možnost si tento návod kdykoli připomenout.

V případě závažných nemocí se mění toto časové omezení dle potřebnosti. Já doporučím četnost návštěv, ale rozhodnutí, zda dotyčný toto doporučení využije, je vždy v rukou dotyčného člověka.

Důležité upozornění:

Pokud nemoc vyžaduje častou návštěvu a jsou splněna kritéria, stanovím dle určitých podmínek nižší cenu.

Tato nižší cena není automaticky dána každému člověku. Člověk, který tuto slevu dostane, musí opravdu být v situaci, kdy pro něho léčba u mne je nemožná z hlediska finančního, ale je s ním výborná spolupráce, kdy splňuje mj. i výše uvedené kritéria.

Katka Kuňová