Aktuality > Středa 24. duben 2024 <

Dobrovolné písemné ročníkové testy

Jak jsme již avizovaly v Závazných podmínkách pravidelného studia v naší škole, tak našim studentům, kteří řádně ukončili I. a II. ročník, nabízíme dobrovolný písemný ročníkový test.

Tento dobrovolný písemný ročníkový test ověřuje osvojení si znalostí vybraného ročníku.

Absolvent testu od nás dostane písemné ohodnocení jeho znalostí, které bude sloužit pouze pro osobní informaci absolventa. Tzn. že výsledek testu nebude jakkoli zveřejňován a také nebude jakkoli ovlivňovat eventuální příští postup do vyššího ročníku.

Forma ročníkového testu

Ročníkový test bude probíhat písemnou formou.

Bude obsahovat 40 otázek týkajících se informací probraných ve všech seminářích příslušného ročníku.

Na otázky se nebude odpovídat formou zaškrtnutím správné varianty z nabízených odpovědí, ale absolvent testu bude odpovídat zcela sám bez jakékoli nápovědy.

Tento způsob odpovědí jsme vybraly záměrně, aby test opravdu vystihoval to, jaké znalosti má dotyčný absolvent z vybraného ročníku.

Termíny ročníkového testu

Letos jsme pro psaní ročníkových testů vyhradily dva termíny. Každý student má tak na výběr, kdy si v případě zájmu napíše svůj test případně svoje testy.

Tzn. že studenti, kteří budou chtít psát více testů, si mohou tyto testy napsat v jeden den a nebo si testy mohou rozložit do dvou dnů.

Absolventi I. ročníku Zdravého těla, kteří ukončili studium tohoto ročníku letos v lednu, si samozřejmě v případě zájmu mohou testy pro tento ročník napsat také.

Termíny psaní testů

• středa 31. květen 2006 od 18:00 do 21:00 hodin
  • pondělí 5. červen 2006 od 18:00 do 21:00 hodin

Termíny předání ohodnocení testů

Ohodnocení testů bude předáno vždy na posledním semináři příslušného ročníku, a to společně s certifikáty.