Aktuality > Pátek 29. březen 2024 <

Jak se přihlásit do úrovně webu pro studenty

Pokud jste studentem naší školy (tzn. že navštěvujete na naší škole pravidelnou víkendovou výuku), můžete se přihlásit do úrovně našeho webu určené pouze pro naše studenty.

Na našem webu jste již dříve vyplnil/-la registrační formulář

Pro přihlášení do úrovně pro studenty použijte přihlašovací údaje, které jste používal/-la doposud. Systém automaticky rozezná, že jste studentem naší školy.

Na našem webu jste ještě nevyplnil/-la registrační formulář

Pro takovéto studenty jsme připravily tyto přihlašovací údaje:

• Přihlašovací jméno: Vaše jméno, které jste vyplnil/-la na Vaší přihlášce k nám do školy (např. Božena Kolíbková).

• Heslo: Vaše sedmimístné identifikační číslo studenta, které najdete na Studijním průkazu vystaveném naší školou (např. 1234567).

Vaše přihlašovací údaje pak můžete kdykoliv změnit pomocí formuláře Změna údajů (odkaz pro tento formulář najdete na jakékoli stránce v levém žlutém pruhu).