Aktuality > Pátek 26. duben 2024 <

Filmový večer: Hitch

Takto hodnotí film recenze

Ukázka z filmu Alex "Hitch" Hitchens (Will Smith) je legendárním, a záměrně anonymním, newyorským "schůzkologem", který už pomohl bezpočtu mužů získat ženu jejich snů.

Během příprav jeho posledního svěřence Alberta (Kevin James), poddajného účetního, který je okouzlen přitažlivou celebritou Allegrou Cole (Amber Valletta), se Hitch konečně setká s rovnocenným soupeřem v podobě krásné a mazané bulvární novinářky Sary Melas (Eva Mendes), jež Allegru pronásleduje na každém kroku.

Profesionální starý mládenec Hitch se do Sary znenadání beznadějně zamiluje - aniž by tušil, že jejím největším sólokaprem by se mohlo lehce stát odhalení nejslavnějšího manhattanského schůzkologa.

Takto doplňujeme film my

V tomto filmu hlavní představitel pracuje jako jakýsi konzultant, který radí a napomáhá zamilovaným mužům, jak si získat milovanou ženu.

Posléze se najednou on, který bravurně a úspěšně radí zamilovaným klientům, sám zamilovává. A ve své zamilovanosti se dostává do situací, kdy se cítí sám bezradným, byť si skvěle připravil scénáře na získání své milované bytosti...

Tento film je krásnou ukázkou toho, že i když je člověk připraven na vztah rozumově, tak život prověří a ukáže, že na vztah jenom rozum nestačí - člověk musí být na vztah připraven i citově.

Film je v českém znění.

Max. kapacita tohoto večera je 27 účastníků.

Přihlášení na tento večer je nutné předem, jinak nezaručujeme volnou kapacitu pro Vaši účast.

Rezervace je možná buď osobně při našich akcích nebo telefonicky na čísle 2 71 72 69 69.

Film je v českém znění.

Filmový večer se koná

v úterý dne 23. května 2006

od 18:00 do cca 21:00 hodin

ve Škole zdraví těla i duše,

Sportovní 10, Praha 10 - Vršovice.

Poplatek za komentář k filmu 145 Kč.