Aktuality > Pátek 29. březen 2024 <

Filmový večer: Fenomén

Takto hodnotí film recenze

Hollywoodská hvězda John Travolta přináší další kritikou uznávaný herecký výkon ve filmu s názvem Fenomén.

Ukázka z filmu Travolta se zde představuje jako George Malley, bezstarostný automechanik, který se beznadějně zamiluje do krásky (Kyra Sedgwick), která se právě přistěhovala a drží si od všech mužů odstup.

Když George slaví narozeniny, stane se něco opravdu magického - tajemná síla ho obdaří zvláštními telekinetickými a geniálními duševními schopnostmi. Díky nim se stane fenoménem, který ho ale začne odcizovat od dlouholetých přátel, ale zároveň se může přiblížit ženě, kterou miluje.

Film Fenomén je inspirujícím příběhem lásky, odvahy a přátelství, který promluví k vašemu srdci.

Takto doplňujeme film my

Tento film může někomu připadat jako science fiction o tom, jaké člověk může mít schopnosti. Hrdina filmu má totiž mj. i fenomenální paměť, díky které se během desítek minut naučí plynně mluvit cizí řečí. A to je pro dnešní zažitý pohled lidí sama na sebe opravdu pouhou fikcí.

Lidé by si však měli uvědomit, že svůj mozek využívají pouze maximálně z 15-ti procent. A co všechno přitom dokáží...

A jak by to mohlo vypadat, kdyby se lidé zbavili svých předsudků o své neschopnosti a naučili se využívat větší kapacitu svého mozku, nastiňuje právě tento film.

Film je v českém znění.

Max. kapacita tohoto večera je 27 účastníků.

Přihlášení na tento večer je nutné předem, jinak nezaručujeme volnou kapacitu pro Vaši účast.

Rezervace je možná buď osobně při našich akcích nebo telefonicky na čísle 2 71 72 69 69.

Film je v českém znění.

Filmový večer se koná

v úterý dne 22. listopadu 2005

od 18:00 do cca 21:00 hodin

ve Škole zdraví těla i duše,

Sportovní 10, Praha 10 - Vršovice.

Poplatek za komentář k filmu 145 Kč.