Aktuality > Sobota 20. duben 2024 <

Filmový večer: Hra

Takto hodnotí film recenze:

Multimilionář, bankéř Nicholas Van Orton (Michael Douglas), znuděn životem, poznamenaný zážitkem z dětství, kdy byl svědkem smrti svého osmačtyřicetiletého otce, slaví své narozeniny.

Ukázka z filmu

Od svého zhýralého, zavrhovaného mladšího bratra Conrada (Sean Penn) dostává dárek - hru.

Ďábelskou, nebezpečnou, nezastavitelnou hru, která naruší jeho soukromí a na jejímž konci je možná i smrt.

Nicholas chce hru zastavit. Ale už nemůže...

Takto doplňujeme film my:

Tento film ztvárňuje příběh člověka, který v životě dosáhl toho, co chtěl. Stal se z něho úspěšný a bohatý bankéř. Přesto však není v životě šťastný a život ho příliš nebaví. Stal se z něho totiž citově otupělý a bezohledný člověk, který v sobě nepociťuje tak důležité pocity jako jsou vděk, vážení si, radost, potěšení apod.

Co všechno se mu bude muset stát, aby uvnitř sebe tyto důležité pocity oživil, ukazuje právě tento film.

Film je v českém znění.

Max. kapacita tohoto večera je 27 účastníků.

Přihlášení na tento večer je nutné předem, jinak nezaručujeme volnou kapacitu pro Vaši účast.

Rezervace je možná buď osobně při našich akcích nebo telefonicky na čísle 2 71 72 69 69.

Film je v českém znění.

Filmový večer se koná

ve čtvrtek dne 29. září 2005

od 18:00 do cca 21:00 hodin

ve Škole zdraví těla i duše,

Sportovní 10, Praha 10 - Vršovice.

Poplatek za komentář k filmu: 145 Kč.